AS Postimees Grupp keskendub venekeelsete portaalide arendamisele

29. september 2016

Postimees Grupp keskendub venekeelsete portaalide rus.postimees.ee, limon.ee, krasotka.ee arendamisele. Alates oktoobrist lõpetatakse paberil ilmuvate ajalehtede „Postimees на русском языке“ ja „День за Днём“ väljaandmine.


“Kõikide Eestis ilmuvate venekeelsete paberlehtede tellimuste arv ja lugejanumbrid on viimastel aastatel olnud languses. Venekeelsete veebiväljaannete lugejanumbrid on samal ajal korralikus kasvus,” ütles Postimees Grupi juhatuse esimees Peep Kala. “Trend, kus nii lugejad kui ka reklaamiandjad kolivad internetti, on Eesti venekeelses meedias väga kiire ja seepärast panustame senisest rohkem venekeelsete uudisteportaalide arendamisse,” sõnas Kala.

“Täname kõiki, kes on läbi aegade panustanud Eesti vanima venekeelse paberajalehe väljaandmisesse ja töösse ning olnud selle lojaalsed lugejad. Nüüd kutsume kõiki venekeelseid uudiseid lugema meie vene portaalidesse,” lisas Kala.

AS Postimees Grupp ühendab endas Eesti vanima ajalehe Postimees, selle uudisteportaalid ning maakonnalehed Tartu Postimees, Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalane. AS Postimees Grupp kuulub kolmes Balti riigis tegutsevasse Eesti Meedia kontserni. Lisaks Postimees Grupile kuuluvad Eesti Meedia kontserni telekanalid Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12 ja Sei7se, raadiod Kuku, Elmar, Uuno, Narodnoje, Dance FM ja Spin FM, uudisteagentuur BNS, kuulutusteportaalid soov.ee, osta.ee, kv.ee ja metsaoksjon.ee ning trükikoda Kroonpress. Lisaks omab Eesti Meedia juhtivaid meediaettevõtteid Lätis ja Leedus.