AS Ühinenud Ajalehed on meediaettevõte, mille põhitegevus on suuremate Eesti maakonnalehtede – Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalane – väljaandmine. Samuti kirjastame Eesti loetavaimat ajakirja 60+ ja esimest nutiajakirja 30+, anname välja maakondlikke koolilõpetajate kogumikke Koolilõpp, raamatuid ja teeme mitmesuguseid kirjastamisalaseid tellimustöid. Meie tooteportfellis on 13 kaubamärki ja üle 26 eri toote. Toimetused ja kontorid asuvad Tallinnas, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Paides ja Valgas, ettevõttes töötab 145 inimest.

Tööd saab

turundusspetsialist

Otsime

oma meeskonda loovat, visiooniga inimest, kes näeb nii detaile kui suurt pilti. Sind saab iseloomustada kui initsiatiivikat, nutikat inimest, kelle ideed ei mahu vahel sugugi kasti – teisisõnu oled sa terav pliiats, kes oskab valida iga toote jaoks  parima lahenduse.

Eeldame, et

sul on teadmised ja kogemused nii klassikalises turunduses kui ka trendikas sotsiaalmeedias.

Sul on ettekujutus meediaturundusest ning sa suudad rääkida keerulistest asjadest lihtsas ja arusaadavas keeles.

Vaatamata loovale natuurile ei ole äriline mõtlemine ja numbrimaailm sulle võõras, samal ajal oskad kellast ja kalendrist kinni pidades olla usaldusväärne kolleeg.

Sa oskad asju reaalselt ellu viia, olles tugev meeskonnamängija, kuid saad hakkama ka omapäi.

Meie poolt on

Sulle loov, huvitav ja dünaamiline töö, põnevad väljakutsed, toetav ja teotahteline meeskond, lisaks põhipuhkusele talvepuhkus, firma ühisüritused.

Hea töö eest maksame väärilist tasu.

Sooviavaldust ootame kuni 23.09.2015 e-posti aadressil aidi.mesi(at)ajaleht.ee. Kaaskirjas too välja, milline on sinu turunduskogemus ja palgasoov (bruto). Eriti rõõmustame, kui kirjutad meile oma senisest turunduse eduloost või suurimast õppetunnist, et mõistaksime sinu kogemuste kaalukust.

Konfidentsiaalsus kandideerimisel on tagatud!

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel. Töö asukoht soovitatavalt Pärnu.