Ettevõtte ülevaade

Postimees Grupp on 2015. aasta lõpus loodud meediaettevõte, mis loodi ASi Postimees ja ASi Ühinenud Ajalehed ühinemise kaudu. Ettevõtte põhitegevuseks on paberlehtede ja internetimeedia arendamine Eestis. Ühendatud ettevõttes töötab täna umbes 400 inimest. 

Ajaleht Postimees on  Eesti suurim kvaliteetpäevaleht. Äripäeviti on Postimehe tiraaž ligikaudu
45 000 eksemplari, laupäevase Postimehe tiraaž aga 54 000 eksemplari. Argipäeviti ilmub Postimehe vahel Eesti suurim maakonnaleht Tartu Postimees, mis levib Tartu- ja Jõgevamaal ning Otepääl. 

Maakonnalehed - Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalane - on oma piirkondade loetavamaid väljaanded, mille kaudu jõuavad kohaliku elanikuni uudised ja info. Tugev liidripositsioon kodupiirkonnas teeb Postimees Grupi maakonnalehtedest kindla kanali kaubanduslike teadete edastamiseks Ühine trükiarv ulatub ligi 35 000 eksemplarini, mis on võrreldav üleriigiliste väljaannete tiraažiga.

Lisaks päevalehtedele anname välja nädalalehte Maa Elu, ajakirju 60+ ja Osuti, mis levivad lisaks viiele maakonnale ka Tallinnas, Tartus, Harjumaal ja mujal Eestis. Meie tooteportfellis on ka koolilõpetajatele mõeldud kogumikud Koolilõpp, tasuta lehed Pärnu Börs ja 1Leht ning turismiteatmik Pärnu This Week.

Postimees Grupp kuulub Eesti Meedia kontserni, mis on Baltikumi suurim meediakontsern. Kontserni tegevus hõlmab trüki- ja internetimeediat, televisiooni, raadiot ja trükki – ning seda kõigis kolmes Balti riigis.  Eesti Meedia kontsernis töötab kokku umbes 1100 inimest. Eesti Meedia kuulub UP Invest kontserni. Eesti Meedia kontserni kuuluvad Eestis järgmised ettevõtted: Postimees Grupp, Soov OÜ, AS Kanal 2, AS Kroonpress, AS Express Post, OÜ Meediasüsteemid, OÜ Scanpix Baltics, AS Trio LSL, Osta.ee, kv.ee ja metsaoksjon.ee