Postimees Grupp on 2015. aasta lõpus loodud meediaettevõte, mis loodi ASi Postimees ja ASi Ühinenud Ajalehed ühinemise kaudu. Ettevõtte põhitegevuseks on paberlehtede ja internetimeedia arendamine Eestis. Ühendatud ettevõttes töötab täna umbes 400 inimest. 

Ajaleht Postimees on  Eesti suurim kvaliteetpäevaleht. Äripäeviti on Postimehe tiraaž ligikaudu
45 800 eksemplari, laupäevase Postimehe tiraaž aga  56 200 eksemplari. Argipäeviti ilmub Postimehe vahel Eesti suurim maakonnaleht Tartu Postimees, mis levib Tartu- ja Jõgevamaal ning Otepääl. 

Maakonnalehed - Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalane - on oma piirkondade loetavamaid väljaanded, mille kaudu jõuavad kohaliku elanikuni uudised ja info. Tugev liidripositsioon kodupiirkonnas teeb Postimees Grupi maakonnalehtedest kindla kanali kaubanduslike teadete edastamiseks Ühine trükiarv ulatub ligi 35 000 eksemplarini, mis on võrreldav üleriigiliste väljaannete tiraažiga.

Lisaks päevalehtedele anname välja nädalalehte Maa Elu, ajakirju 60+ ja Osuti, mis levivad lisaks viiele maakonnale ka Tallinnas, Tartus, Harjumaal ja mujal Eestis. Meie tooteportfellis on ka koolilõpetajatele mõeldud kogumikud Koolilõpp, tasuta lehed Pärnu Börs ja 1Leht ning turismiteatmik Pärnu This Week.

Postimees Grupp kuulub Eesti Meedia kontserni, mis on Baltikumi suurim meediakontsern. Kontserni tegevus hõlmab trüki- ja internetimeedia sisutootmist, televisiooni ja raadio tootmist, kuulutusteportaale ja trükiteenuse pakkumist.

Eesti Meedia kontserni kuuluvad järgmised ettevõtted: AS Postimees Grupp, AS Trio LSL raadiogrupp (Kuku, Elmar, MyHits, Spin FM, Narodnoje Radio ja DFM), AS Kanal 2 (telekanalid: Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12, Seitse), uudisteagentuur BNS Group, Baltikumi kaasaegseim trükikoda AS Kroonpress, Allepal OÜ (kuulutusteportaalid soov.ee, osta.ee, KV.EE ning metsaoksjon.ee); Läti uudisteportaal SIA TVNET, Läti uudisteagentuur SIA LETA, Leedu uudisteportaal 15min UAB, Leedu kuulutusteportaal UAB Diginet LTU ning Leedu uudisteagentuur BNS Leedu.